Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Zdraví v souladu s přírodou
Hledat
Navigace: Vitamín B17 > Protokol léčby Amygdalinem

Protokol léčby Amygdalinem

"Pokud Vám diagnostikovali rakovinu, je v tu chvíli nejdůležitější posílit imunitu a nasytit organismus vitaminem B17 – co nejvíce, co nejrychleji a pod lékařským dohledem".Ernst Т. Krebs Jr.

Spousta lidí užívá vitamin B17, a nejenom ten, což je součástí celého komplexního metabolického protokolu. Ideální je zařadit vitamin B17 vždy do vícesložkového programu spolu s četnými prvky, z nichž každý hraje důležitou roli v úspěchu celé terapie.

Dávkování doporučované doktorem Contrerasem z nemocnice Oasis Hope:

Počáteční fáze (fáze I):

Amygdalin (Vitamin B17) 6 gramů, nitrožilně, jednou denně po dobu 21 dní. (2 lahvičky přímo do libovolné žíly nebo katetr)

Nebo:

Nejefektivnější aplikace:

Amygdalin 3 gramy (6 kapslí po 350 mg, rozdělit do 6 dávek, např. Apramar) perorálně denně po dobu  21 dní.

Nemocnice Oasis Hope používá kromě laetrilu i enzymy slinivky břišní (proteolytické enzymy), vitamin С, kyselinu pangamovou (B15), AHCC (aktivní hexa složení), žraločí chrupavku (100%), vitamin А (emulgovaný), zelený ječmen, antioxidanty a další výživné látky. To vše má organismu pomoci bojovat s rakovinou velmi agresivně, ale přitom neuškodit pacientovi a navíc posílit jeho imunitní systém. 

Následná fáza (fáze II):

Amygdalin (Vitamin B17) 2 g (3 kapsle po 350 mg, rozdělit do 3 dávek, např. Apramar) perorálně denně, po dobu dalších tří měsíců, a rovněž všechny složky metabolické terapie.

Post fáze II: III. fáze 

metabolické terapie spočívá buď v pokračování fáze II nebo, pokud je rakovina ve stadiu remise, z podpůrného programu.

Vitamin В17 je rozpustný ve vodě a netoxický. Je bezpečný jako cukr nebo voda a bezpečnější než aspirin. Malé procento lidí pociťuje nevolnost, jestliže ho užijí naráz ve vysokých dávkách.  Také se to často stává, když pozřou příliš mnoho cukru, soli, či vody najednou. V takovém případě se musí užívat menší počet kapslí vitaminu B17 víckrát za den. Pokud už máte rakovinu, můžete užít 6 až 10 kapslí po 350 mg denně po dobu prvních 21 až 30 dnů. Než užijete vitaminy, důkladně se najezte. Po počátečním 21-30 denním množství vitaminu B17 bude vhodná dávka 4 až 6 kapslí denně po dobu dalších tří měsíců.

 

 
© www.vitaminb17.cz - vytvořte si také své webové stránky
počítadlo toplist