Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Zdraví v souladu s přírodou
Hledat
Navigace: Vitamín B17 > Amygdalin a alopatická medicína

Amygdalin a alopatická medicína

Světový medicínský léčebný a farmaceutický průmysl je ve svých činech důsledný a logický, ale ouha, neřídí se humánními principy. Jeho argumenty proti tak efektivnímu prostředku jsou  - v kontextu obrovské vlny onkologických nemocí, jež se doslova přehnala Amerikou – pochopitelné:

  • nebude-li nemoc nadále kosit stovky životů, nikdo nebude platit kolosální částky za její léčení;
  • efektivní terapie na bázi vitaminů (bez vedlejších účinků) sníží potřebu pacientů užívat podpůrné medikamenty, jež jsou zdrojem obrovského zisku;
  • najde-li lidstvo způsob, jak rakovinu rychle léčit a (hlavně) jak jí předcházet, zkrachuje celý svět financí.

Přesně z tohoto důvodu amygdalin dosud nebyl patentován. 

Příklady likvidační reakce alopatické medicíny:

  • Doktor Morris Kovan byl jedním z prvních, kdo začali aktivně používat metabolickou vitaminovou terapii v onkologii – po půl roce praxe mu byla udělena vysoká pokuta a byl odsouzen ke 2 měsícům odnětí svobody (ve věku 70 let).
  • Kalifornský lékař John А. Richardson otevřel v roce 1971 kliniku pro onkologicky nemocné. Prezentoval skvělé výsledky léčby dokonce u pozdních stadií, za půl roku téměř zdvojnásobil  praxi. V roce 1972 mu byla odebrána licence.
  • Déle než ostatní se „udržel“ Kanematsu Sugiura. Od roku 1977 do roku 1981 na něj byl vyvíjen nátlak, aby falšoval výsledky studií o použití amygdalinu na pokusných hlodavcích. Když toto poněkolikáté odmítl, došlo v laboratoři k záměně vzorků. Vědec byl v 80 letech zdiskreditován. 

Činnost každého odborníka, který usiloval o seriózní výzkum vlastností laetrilu, byla ihned přerušena. Sdělovací prostředky tuto kampaň podporovaly zaséváním strachu z B17 ve společnosti. Po 60 letech veškeré argumenty proti použití B17 sklouzly k nepodloženým obviněním a falzifikacím. 
Argumentů, které byly z oficiálních míst ignorovány, je naopak dost:

  1. Za všechny ty roky nebyl zaznamenán jediný případ úmrtí onkologického pacienta na následky vitaminové terapie. Vitaminová léčba pouze posiluje imunitu, nedochází při ní k otravě a oslabení organismu, proč tedy její použití bylo tak striktně zakázáno?
  2. Většina pronásledovaných lékařů byla obviněna ze šarlatánství, přestože předkládali kladnou statistiku uzdravení.
  3. Amygdalin je přítomen ve více než 1000 rostlin, které jsou po staletí součástí potravy. Proč tedy nemohl být zaregistrován jako potravinový doplněk?

Komentáře i odpovědi chybí. 

 
© www.vitaminb17.cz - vytvořte si také své webové stránky
počítadlo toplist