Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Zdraví v souladu s přírodou
Hledat
Navigace: Vitamín B17 > Jak Amygdalin ničí rakovinové buňky

Jak Amygdalin ničí rakovinové buňky

  • Molekula amygdalinu se skládá ze sloučeniny kyanidu (HCN), benzaldehydu (B) a dvou molekul glukózy (cukru) (S). Všechny složky jsou navzájem velmi pevně vázány.  „Otevřít“ tento komplex a uvolnit kyanid (HCN) lze pouze za speciálních podmínek. Je k tomu zapotřebí zvláštní katalyzátor – beta-glukosidáza (BG), který se v dostatečném množství nachází jen v rakovinné buňce (CT). Čili pouze přítomnost  rakovinných buněk rozštěpí molekulu amygdalinu a uvolní kyanid a benzaldehyd.

 

  • HCN – HYDROGEN CYANID

Kyselina kyanovodíková neboli kyanovodík

  • B – BENZALDEHYDE

Benzenkarbaldehyd  (benzaldehyd)

  • S - SUGAR

            Glukóza neboli hroznový cukr

 

  • CT – CANCER TROPHOBLAST

Zhoubná rakovinná buňka

  • BG – BETA-GLUCOIDASE

Enzym beta-glukosidáza obsažený v rakovinné buňce 

1. Rozštěpení

Jakmile se molekula nitrilosidu dostane do nemocí zasažené buňky, v přítomnosti vody se rozštěpí a uvolní kyanid a benzaldehyd.

2. Synergický proces

Spustí se synergický proces, kdy se dva silné jedy spojí a působí stokrát silněji, než kdyby působily každý zvlášť.

3. Zničení rakovinné buňky

Pod tímto tlakem se rakovinná buňka kompletně zničí, aniž by po sobě zanechala jakého stopy.

4. Podpora zdraví

Pak přichází ke slovu další klíčový prvek – enzym rodanéza. Ta působí opačně. Neutralizuje působení kyanidu tím, že ho okamžitě přemění ve vedlejší produkty, které nejen že nevyvolávají otravu, ale naopak ještě posilují zdraví. 

Na rozdíl od enzymu beta-glukosidázy je rodanéza přítomna ve velkém množství ve zdravých buňkách, ale v rakovinných chybí. Spouští tedy obranný mechanismus zdravých buněk, kdežto zasažené tkáně ignoruje. Výsledkem je zmenšení nádoru a jeho postupné vymizení.

Jedná se o přirozený proces, který, na rozdíl od kteréhokoli farmaceutického produktu nebo chemického složení injekcí, používaných v protirakovinné léčbě, nevyvolává otravu. В17 je potravinový doplněk, tudíž se skvěle vstřebává, a proto funguje rovněž jako prevence rakoviny. 

Efektivita

Studie, které dokládají efektivitu amygdalinu v onkoterapii, byly zamlčovány, zpochybňovány a zakazovány. Přesto se však nepovedlo zcela utajit jejich výsledky. Vědcům z Jižní Koreje, Číny, Německa a dalších zemí, v nichž na sebe vitamin B17 stačil strhnout pozornost ještě před příchodem oficiálních medicínských sil, se podařilo prokázat působení amygdalinu proti rakovině močového měchýře, prostaty a tlustého střeva.

  1. Odborníci ze Soulu (univerzita Kyung Hee) provedli v roce 2005 experiment s působením amygdalinu  na rakovinou zasažené buňky tlustého střeva. Výsledek: В17 kompenzoval likvidační účinek na tkáně na buněčné úrovni. 
  2. Opět v Jižní Koreji bylo v roce 2012 dokázáno, že extrakt В17 na vodní bázi dovede okamžitě likvidovat dva typy rakovinných buněk prostaty.
  3. V roce 2014 němečtí vědci empiricky dokázali, že užívání В17 o 90% zpomalilo růst buněk rakoviny močového měchýře (pokus se prováděl za účasti tří různých druhů rakovinných buněk, výsledek byl všude pozitivní).

A podobných prací je spousta. Experimentální výzkumná část byla získána hlavně z USA. Amygdalin vyrábějí, vyvíjejí a testují v Mexiku, Evropě, v ostrovních státech a efektivně ho používají k léčbě rakoviny. 

 
© www.vitaminb17.cz - vytvořte si také své webové stránky
počítadlo toplist