Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Zdraví v souladu s přírodou
Hledat
Navigace: Vitamín B17 > Protokol léčby Amygdalinem

Protokol léčby Amygdalinem

"Pokud Vám diagnostikovali rakovinu, je v tu chvíli nejdůležitější posílit imunitu a nasytit organismus vitaminem B17 – co nejvíce, co nejrychleji a pod lékařským dohledem".Ernst Т. Krebs Jr.

Spousta lidí užívá vitamin B17, a nejenom ten, což je součástí celého komplexního metabolického protokolu. Ideální je zařadit vitamin B17 vždy do vícesložkového programu spolu s četnými prvky, z nichž každý hraje důležitou roli v úspěchu celé terapie.


Nejefektivnější aplikace Apramaru (doporučuje se současně s podáváním Todikampu)

První fáze (fáze I)

6 kapslí Apramaru po 350 mg, rozdělit do 6 dávek (např. každé 2 hodiny), perorálně denně po dobu  21 dní. Případně rozdělit do 3 dávek. To je např. 3x denně 2 kapsle s odstupem např. 4-5 hodin po dobu 21 dní.                             

Následná fáza (fáze II):

3 kapsle Apramaru po 350 mg, rozdělit do 3 dávek, např. Apramar perorálně denně, po dobu dalších tří měsíců.

Post fáze II: III. fáze 

metabolické terapie spočívá buď v pokračování fáze II nebo, pokud je rakovina ve stadiu remise, z podpůrného programu ) zdravá zásaditá strava, bylinné čaje, časté procházky, vyloučení kyselinotvorných potravin a nápojů, apod. 
 

Pokud řešíte onkologický problém:  můžete užít 6 až 10 kapslí po 350 mg denně po dobu prvních 21 až 30 dnů. Než užijete vitamín B17, důkladně se najezte. Po počátečním 21-30 denním množství vitaminu B17 bude vhodná dávka 4 až 6 kapslí denně po dobu dalších tří měsíců.


Vitamin В17 je rozpustný ve vodě a netoxický. Je bezpečný jako cukr nebo voda a bezpečnější než aspirin. Malé procento lidí pociťuje nevolnost, jestliže ho užijí naráz ve vysokých dávkách.  Také se to často stává, když pozřou příliš mnoho cukru, soli, či vody najednou. V takovém případě se musí užívat menší počet kapslí vitaminu B17 víckrát za den. Pokud už máte rakovinu, můžete užít 6 až 10 kapslí po 350 mg denně po dobu prvních 21 až 30 dnů. Než užijete vitamín B17, důkladně se najezte. Po počátečním 21-30 denním množství vitaminu B17 bude vhodná dávka 4 až 6 kapslí denně po dobu dalších tří měsíců.

Jedna s referencí:

Dopis od Andreje Todiky, který mu poslal můj klient z Čech

Ahoj Miloši,

Dnes jsem dostal velmi krásný dopis z vaší země:

Vážený pane Andrei, omluvte mi za zpoždění, ale dovolte mi moc vám poděkovat za Apramar…. Nevím, jestli si mě pamatujete, ale navštívil jsem vás s mým přítelem loni v únoru. Byl jsem v Kisinevu ve věci mé matky - karcinomu slinivky břišní s metastázami v játrech. V té době jí její lékař dal asi 5 měsíců života. Nyní je moje maminka po 16 měsících v dobrém stavu a žije spokojený život .... takže vám ještě jednou moc děkuji !!!!! Přesto se jí chystám znovu koupit další dávku tohoto úžasného léku. Letím tam v květnu / červnu, takže mi prosím dejte vědět, jestli se mohu zastavit. A co Covid v Kisinevu? Rád se také setkám s paní doktorkou. Dejte mi prosím vědět, které dny v týdnu budete ve vaší kanceláři, než si zakoupím letenky.

Se srdečným pozdravem.

Jiří.

(Maminka Jiřího absolvovala léčbu energetických těl (léčitelka Lenka, křišťálová postel + kůru vitamínem b17 Apramarem, pro který ji syn zaletěl osobně až do Kišiněva za Andrejem Todikou)

 

 
© www.vitaminb17.cz - vytvořte si také své webové stránky
počítadlo toplist