Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Zdraví v souladu s přírodou
Hledat
Navigace: Vitamín B17 > Vitamín B17 - léčení rakoviny bez ozařování a jedů

Vitamín B17 - léčení rakoviny bez ozařování a jedů

Moderní medicína zná přes milion kmenů virů a stovky infekcí. Ty však nepřinášejí lidstvu největší ztráty.  Nejvíce lidských životů má na svědomí elementární deficit užitečných látek v organismu – avitaminóza.
Jasné příklady:

  • kurděje, na něž zahynuly miliony lidí, se léčí koncentrovaným vitaminem С;
  • pelagra – onemocnění, které déle než půl století odmítali uznat, je důsledkem nedostatku vitaminu В3;
  • křivice vzniká na základě deficitu vitaminu D.

Seznam může ještě pokračovat: beri-beri, Addisonova anemie, nyktalopie – to všechno jsou patologie vyprovokované nedostatkem užitečných látek. Patří sem i bič současného světa – onkologická onemocnění.

Zhoubné útvary, jakož i mnohé další nemoci, souvisejí s poruchou látkové výměny, což je následek deficitu vitaminu. I v lékařských kruzích je známa látka, která rakovinu v posledních stádiích umí když už ne přímo vyléčit, tedy alespoň kontrolovat a zpomalovat její rozvoj. 

Touto látkou je vitamin В17 – neuznávaný a opakovaně zpochybňovaný oficiálním společenstvím farmaceutů, avšak schopný dokázat svou obrovskou roli v léčbě rakoviny. Tento jediný prostředek dovede ničit rakovinné buňky a nevyvolávat přitom žádné vedlejší účinky, na rozdíl od ozařování a agresivních protirakovinných přípravků.

 
© www.vitaminb17.cz - vytvořte si také své webové stránky
počítadlo toplist